Baza wiedzy

b

Wszystkie

l

Aktualności

Dobre praktyki

l

Rozmowy

ARTIBO naszym nowym Partnerem!

ARTIBO naszym nowym Partnerem!

Jest nam ogromnie miło, że do grona Partnerów konferencji dołączyło ARTIBO – laboratorium obrazu, którego misją jest łączenie pasji do fotografii oraz innowacyjnych...

 

Akceptuję zapis na listę uczestników Fair Travel Event. Chcę otrzymywać od Soul Travel Renata Sabela (z siedzibą przy ul. Kazimierzowska 70/11; 02-518 Warszawa; NIP: 622-235-44-57) informacje o bezpłatnych materiałach edukacyjnych i wydarzeniach w formie newslettera. Mogę zrezygnować z newslettera w każdej chwili przez kliknięcie odpowiedniego linka w treści newslettera. Zapoznałem/-am się i akceptuję Politykę Prywatności.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soul Travel Renata Sabela (z siedzibą przy ul. Kazimierzowska 70/11; 02-518 Warszawa; NIP: 622-235-44-57) w celu odpowiedzi na zgłoszenie kontaktowe. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.