Konkurs „Minimalizm w podróży”

Data publikacji: 3 marca 2021
Kategoria: Aktualności

Zachęcamy Was do udziału w naszym konkursie dla odpowiedzialnych podróżników! Podobnie jak nadchodzącą edycję Fair Travel i Event i sam towarzyszący mu konkurs dedykujemy zagadnieniu minimalizmu w podróży.

Czym jest dla Ciebie minimalizm w podróży? Czy jest ważny? Dlaczego? Jeśli masz zdjęcie ze swojej minimalistycznej podróży dołącz je do odpowiedzi pod konkursowym postem na naszym profilu na Facebooku. Zależy nam na rozbudowanych uzasadnieniach i odpowiedziach na minimum 500 znaków (ze spacjami).

Laureatów konkursu ogłosimy w trakcie Fair Travel Event już 11 marca!

NAGRODY:

 1. miejsce: ECOLOADER 12 BAG Jack Wolfskin – ekologiczna torba na ramię
 2. miejsce: KOLIMA 1.0 Jack Wolfskin – termos
 3. miejsce: SZALIK ARTIST ECOSPHERE 2IN1 LOOP BLACK Jack Wolfskin – czapka i szalik w jednym

REGULAMIN konkursu

PARTNEREM GŁÓWNYM FAIR TRAVEL EVENT JEST JACK WOLFSKIN

Etyczne wyprawy:

gwatemala-wyprawa-dla-kobiet-wulkan-soul-travelGwatemala
Droga jaguara
13 – 17 lutego 2023

kostaryka-wyprawa-wiszacy-most-soul-travel

Kostaryka
Rajska przygoda
19 lutego – 05 marca 2023

algieria-wyprawa-na-sahare-mozabici-przy-ognisku-soul-travel

Algieria
Kultury Sahary
25 lutego – 10 marca 2023

Komentarze

2 komentarze

 1. Magda

  Minimalizm w podróży to moje drugie imię dlatego, że: zawsze robię listę rzeczy które są tzw. 2 w 1np.menażka może być też kubkiem i zmniejszam tym samych ilość rzeczy w plecaku. Zwracam uwagę na rzeczy które są mini. np. tubka do pasty mini i buteleczka na szmpon mini w mini kosmetyczce. Ubrania powinny umożliwiać złożenie i zrobienie niewielkich paczuszek do upchania w walizce, plecaku.Nie muszę brać wszystkiego, mogę na miejscu dokupić niezbędne rzeczy. Minimalizm to zresztą sposób na życie nie tylko na podróż. Trzeba cały czas mieć na uwadze podczas zakupów, czy faktycznie kolejna rzecz jest mi niezbędna do życia i muszę ją zaraz kupić. Przecież koszulki można wyprać w czasie wyprawy a nie zabrać kilkanaście par. Warto pamiętać o prawidłowym spakowaniu rzeczy na wyjazd zgodnie z zasadą minimalizmu, czyli planujmy co zabieramy, to pozwoli podróżować zgodnie z zasadą mini-malizmu😊

 2. renata.sabela

  Cześć Magdo. Dziękujemy za Twój komentarz! 🙂 Niemniej przypominamy, że aby wziąć udział w konkursie odpowiedź należy podać pod postem konkursowym na naszym Facebooku, do którego link znajdziesz w treści tekstu powyżej.
  Pozdrawiamy!

Zobacz także