Wystąp na Fair Travel Event i odbierz upominek!

fair-travel-event-konkurs-soul-travel
Data publikacji: 12 listopada 2020
Kategoria: Aktualności

I Ty możesz dołączyć do grona prelegentów najbliższej edycji Fair Travel Event! Mamy 3 miejsca na kilkuminutowe wystąpienia. Wystarczy, że zgłosisz się do nas i krótko opiszesz swoje doświadczenia podróżnicze związane z kodami kulturowymi. W panelu „Open Forum” z przyjemnością oddamy Ci głos. A do tego przekażemy upominki od  Artibo.

Dołącz do prelegentów Fair Travel Event!

Już 3. grudnia spotkamy się przed monitorami podczas kolejnej edycji konferencji poświęconej odpowiedzialnemu podróżowaniu. Tym razem porozmawiamy o kodach kulturowych – ich znaczeniu w postrzeganiu rzeczywistości, a tym samym w podróżowaniu.

Wśród ekspertów wystąpią: Barbara Bartczak, Krystian Bielatowicz i Maria Złonkiewicz. Ale lista wciąż jest otwarta…

Ty też możesz do nich dołączyć!

Co trzeba zrobić, aby wystąpić?

Podróżujesz? Fotografujesz? Mieszkasz w innym kraju? Chcesz podzielić się swoją historią z innymi? Ostatni panel wydarzenia to krótkie (3-minutowe) wystąpienia uczestników. Chcesz zostać jednym z nich?

Do 1 grudnia na adres: kontakt@soultravel.pl wyślij krótki opis tego, o czym chcesz powiedzieć:

  • Z jakim miejscem, kulturą wiąże się Twoja opowieść?
  • Czego dotyczy historia i jakie wnioski z niej wyciągasz?
  • Czy udało Ci się zrozumieć kody kulturowe?

Temat maila: FTE Open Forum.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 3 osoby.

Nagrody dla 3 prelegentów z publiczności

Każdy z prelegentów Open Forum otrzyma fantastyczny upominek od naszego Partnera:

To voucher na realizację 120-stronnicowej książki ArtiBOOK ONE 20×20*. Dzięki  niej zachowasz zdjęcia i utrwalisz wspomnienia ze swoich podróży i spotkań z innymi kulturami.

Zachęcamy Cię do udziału w Open Forum i zapisania się na całe wydarzenie. Weź udział w Fair Travel Event!

* każdy prelegent, który wystąpi w trakcie Open Forum otrzyma jeden pojedynczy voucher na realizację książki ArtiBOOK ONE 20×20 / 120 stron / papier Mohawk Eggshell lub Arctic Matte / zadruk jedno- bądź dwustronny / dowolny kolor okładki. 

Etyczne wyprawy:

wyprawa-do-egiptu-beduini-odpowiedzialna-turystyka-soul-travel

Półwysep Synaj
wyprawa
19 – 28 marca 2021

 

uzbekistan-wyprawa-etyczne-podroze-soul-travel

Uzbekistan
wyprawa
21 kwietnia – 4 maja 2021

 

macedonia-ochryda-etyczne-wyprawy-soul-travel

Macedonia
fotoekspedycja
07 – 17 lipca 2021

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

ARTIBO naszym nowym Partnerem!

ARTIBO naszym nowym Partnerem!

Jest nam ogromnie miło, że do grona Partnerów konferencji dołączyło ARTIBO – laboratorium obrazu, którego misją jest łączenie pasji do fotografii oraz innowacyjnych...

 

Akceptuję zapis na listę uczestników Fair Travel Event. Chcę otrzymywać od Soul Travel Renata Sabela (z siedzibą przy ul. Kazimierzowska 70/11; 02-518 Warszawa; NIP: 622-235-44-57) informacje o bezpłatnych materiałach edukacyjnych i wydarzeniach w formie newslettera. Mogę zrezygnować z newslettera w każdej chwili przez kliknięcie odpowiedniego linka w treści newslettera. Zapoznałem/-am się i akceptuję Politykę Prywatności.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soul Travel Renata Sabela (z siedzibą przy ul. Kazimierzowska 70/11; 02-518 Warszawa; NIP: 622-235-44-57) w celu odpowiedzi na zgłoszenie kontaktowe. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.